“День відкритих дверей”

2020-04-24

24 квітня відбувся День відкритих дверей на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи.
З вітальним словом та відповідями на питання абітурієнтів виступили ректор уніерситету, перший проректор та секретар приймальної комісії.
Привітала майбутніх вступників і декан факультету проф. Федірчик Т. Д.

Кафедра педагогіки та методики початкової освіти презентувала спеціальність «Початкова освіта». Завідувач кафедри проф. Романюк С.З., заступник декана доц. Прокоп І.С., проф. Іванчук М.Г. вели конструктивний діалог з абітурієнтами, розкрили специфіку навчання та познайомили з науково-педагогічним складом кафедри через перегляд відео-ролика. Зі зверненням до вступників виступили студенти, які радо чекають кожного в найкращій студентській спільноті спеціальності «Початкова освіта»