Вебінар із елементами майстер-класу “Підготовка до Великодня. Випікання великодньої паски”.

2020-04-02

02.04.2020 р. кафедрою педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича (завідувач проф. Романюк С.З.) було проведено онлайн вебінар з елементами майстер-класу в рамках курсу «Основи християнської етики з методикою викладання в початковій школі» на тему «Підготовка до Великодня. Випікання великодньої паски» з студентами 4 курсу навчання. Організатори – доц. канд. пед. наук. Біленкова Л.М., аспірант Дідух В.В. В рамках вебінару оголошено конкурс на кращу паску.
До 9 квітня потрібно надіслати фото з етапами виготовлення Вашої паски (кожний учасник надсилає 3 фото на яких відображено процес виготовлення паски) результати конкурсу будуть опубліковані 12 квітня, фото надсилаєте на viber 0962096478, або пошту didukh.vitalia@chnu.edu.ua На переможців очікують цінні подарунки.