Студентська наукова конференція

2019-04-16

У рамках щорічної студентської наукової конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 16.04.2019 р. відбулося засідання підсекції актуальних проблем педагогіки та методики початкової освіти. У роботі конференції взяли участь студенти 4-5 курсів та викладачі кафедри. Виступи учасників були присвячені актуальним проблемам сучасної педагогічної науки: особливості розвитку професійної спостережливості майбутніх учителів початкової школи, формування аксіологічної культури майбутнього вчителя початкової школи, розвиток умінь математичного моделювання учнів початкової школи, особливості використання проектної діяльності в освітньому процесі початкової школи, особливості формування життєвих компетеностей в освітньому процесі початкової школи, підготовка дитини до навчання в школі, технології роботи педагога та асистента вчителя в закладах освіти з інклюзивною формою навчання, формування інтелектуальних умінь молодших школярів під час роботи з комп’ютером, формування моральної культури вчителя у контексті вимог Нової української школи та ін..

Доповідачі вразили різноманітністю тем та матеріалу дослідження. Варто відзначити доповіді студентів Тетяни Андрюк, Ірини Івасик, Аліни Спорняк, Світлани Харабари, Марії Яремин. Очевидна практична значимість багатьох доповідей. Зокрема, Валентина Колесник, Анастасія Коровська, Тетяна Петращук, Марина Ткачук не тільки презентували наукові дослідження, а й поділилися власним досвідом реалізації запропонованих експериментальних методик та підходів у процесі навчання і виховання молодших школярів.

111-min IMG_7906-min IMG_7908-001-min IMG_7910-min IMG_7911-001-min