Інтелектуальний дар студентській молоді

2018-10-08

8  жовтня  на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи  відбулася зустріч студентів  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з доктором педагогічних наук, доктором теології, доктором філософії (Словацька Республіка), академіком чотирьох Міжнародних академій, професором Одеської академії неперервної освіти,  автором практичних посібників із риторики   Галиною Михайлівною Сагач. Зустріч   організувала кафедра педагогіки та методики початкової освіти.

Упродовж публічної лекції – сповіді  «Риторика – цариця душ і княгиня мистецтв», професор поділилася з майбутніми педагогами секретами красномовства, розповіла про особливості ораторського мистецтва, його духовні засади. Присутні викладачі та студенти були захоплені високим рівнем майстерності харизматичного оратора. Наприкінці лекції Княгиня красномовства подарувала факультету педагогіки, психології та соціальної роботи вибрані твори в десяти томах та інші авторські друковані видання.

IMG_6566-min IMG_6546-min IMG_6562-min

IMG_6599-min IMG_6594-min