Науково-практичний семінар «Оновлення змісту освітньо-реабілітаційної роботи в умовах Нової української школи

2018-04-24

Від майстерності та професіоналізму педагога сьогодні залежить успіх справи – навчання і виховання, розвиток сильної сторони вихованця. А коли йде мова про дитину з особливими освітніми потребами, то постає нагальна необхідність у підвищенні інклюзивної педагогічної якості всієї команди підтримки.
Власне, з цією метою був зорганізований і проведений 24 квітня 2018 року обласний науково-практичний семінар «Оновлення змісту освітньо-реабілітаційної роботи в умовах Нової української школи» для директорів закладів спеціальної освіти та відповідальних за організацію інклюзивного навчання в районах, містах, ОТГ.
Опісля власної участі в потужному і масштабному заході вкотре переконуюся, що мірилом високої професійності в роботі з особливими дітьми в нас, на Буковині, є базовий цього заходу заклад – КЗНЗ «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1». З вдячністю за співпрацю, Оксана Гордійчук.

1.-min 2.-min 3.-min 4.-min 5.-min 7.-min