“Писанка: традиції та сучасність”

2018-04-06

До Світлого Святого Великодня, викладачами кафедри педагогіки та методики початкової освіти Олійник О.В. та Шульгою А.В. було проведене бінарне заняття майстер-клас по розпису писанки. Креативні викладачі поділилися досвідом розпису Великоднього Яйця за стародавніми традиціями та сучасними модерними віяннями. До заняття долучилися студенти кафедри дошкільного виховання, то ж заняття набуло статусу міжкафедрального.
У ході проведення взяли участь дітки викладачів, що надало заходу атмосфери домашнього затишку та дозволило відчути родинну атмосферу.
По завершенню майстер-класу кожен студент тримав у своїх руках власне творіння — писанку-оберіг, яку вже зовсім скоро покладуть до Великоднього кошика.
Вітаємо всіх з прийдешнім світлим святом Воскресіння Христового! Нехай у ваших домівках завжди буде добро, благополуччя і мир! А серце хай буде наповнене гармонією, любов’ю і щастям!

IMG_4658-min IMG_4681-min IMG_4689-min IMG_4690-min IMG_4692-min IMG_4707-min IMG_4713-min IMG_4715-min IMG_4736-min IMG_4738-001-min