Діалог зі студентами «Зустріч з І.А. Зязюном – великим Педагогом, ученим-філософом (до 80-річчя від дня народження)».

2018-03-07

На кафедрі педагогіки та методики початкової освіти професором Іванчук М.Г., асистентом Цуркан Т.Г.  та студенткою 5 курсу Сандуляк А.Є. організовано і проведено діалог зі студентами 4 курсу. Магістрантка, проблемою дослідження якої є життєвий і творчий шлях І.А. Зязюна, використовуючи методи сторітелінгу та наративні техніки, познайомила студентів з невідомими цікавими фактами про видатного Педагога, ідеями та новаціями вченого. Анастасії Юріївні вдалось крізь призму власного досвіду і глибокої усвідомленості проблемою, не лише зацікавити студентів, а й активізувати їх педагогічне мислення, активно включити в роботу.

Вдалим завершенням зустрічі стали слова майстра педагогічного слова «Я прошу у Бога одного – часу для Добра людям. Я Богові завжди дякую за те, що Він обрав мене це Добро генерувати і кореспондувати… Жодного разу в житті я Його не зрадив… Я робив і продовжую робити Добро – моє основне і єдине багатство на цій грішній і жорстокій Землі».

5-min2-min 3-min 1-min 4-min