Відбулися батьківські збори з батьками першокурсників

2017-11-19

18 листопада кафедрою педагогіки та методики початкової освіти були проведені батьківські збори з батьками першокурсників. Діалог з батьками провів декан факультету педагогіки, психології та соціальної роботи проф. Зварич Ігор Михайлович, а також з основні проблеми адаптації та навчання першокурсників презентувала в.о. завідувача кафедри педагогіки та методики початкової освіти доц. Прокоп Інна Степанівна. Куратори груп ознайомили батьків з досягненнями студентів, ще раз наголошувалося на особливостях системи  оцінювання навчальних досягнень, роз’яснено специфіку нарахування стипендії. Протягом батьківських зборів до батьків було донесено максимум інформації, яка їх цікавили, ні одне запитання не залишилося без відповіді.

Дякуємо батькам за присутність і небайдужість!