Міжнародний День спонтанного прояву доброти

2017-02-17
В Міжнародний День спонтанного прояву доброти (17 лютого) діти чернівецького притулку ділились з нами своїми найкращими рисами: витримкою, жагою до вдосконалення, саморозвитку, мужністю у подоланні життєвих труднощів.
Викладач кафедри Таісія Цуркан, студенти 2 курсу Наталія Віщук, Христина Гарасим, Стелла Халак у співпраці з тренерами боксерського кулубу “Колізей” Олександром Погодіним та Вадимом Гойтенюком провел низку заходів з вихованцями притулку. З дітьми дошкілього і молодшого шкільного віку працювали в творчій майстерні та писали листи-зізнання ангелочкам про свої мрії. Дівчаток чекав імпровізований “салон краси”, де вони могли подивитись на себе з іншого боку, з новими зачісками. З хлопчиками було проведене заняття з боксу. Юнаки виявили бажання глибше знайомитись з мистецтвом боксу, а маленькі боксери тішилися спортивними подарунками.
3a 15 14 9 26