Науковий пікнік кафедри педагогіки та методики початкової освіти!

2024-05-19

19  травня 2024 р. викладачі кафедри педагогіки та методики початкової  освіти (Лариса Мафтин, Віталія Дідух, Олеся Маковійчук, Оксана Костащук, Альона Шульга),  а також студенти спеціальності «Початкова освіта» (Вікторія Брик, Анна Федорчак, Світлана Черней)  активно долучилися до науково-просвітницького заходу «FESTнаука», ініційованого Радою молодих вчених при Чернівецькій обласній військовій адміністрації та Радою молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, який реалізувався за підтримки Чернівецької обласної військової адміністрації та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У творчій атмосфері професійного єднання однодумців відвідувачі мали змогу не лише ознайомитися з умови вступу, специфікою професії вчителя початкових класів, а й побачити різноманітні методичні цікавинки  та прийоми роботи з учнями молодшого шкільного віку: метод множення двозначних і тризначних чисел за допомогою малювання кольорових паличок; розв’язування логічних задач; техніка квілінгу, розвиток критичного мислення тощо, взяти участь у різноманітних інтерактивних заходах.  Присутні переконалися, що наука може бути цікавою, вона буквально усюди навколо нас!