Відбувся захист Професійної (педагогічної) практики

2024-04-08

4 квітня на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти (завідувачка проф. Романюк С.З.) відбувся захист Професійної (педагогічної) практики (керівник доц. Шевчук К. Д.), яка є складовою професійного становлення і важливим етапом практичної підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Початкова освіта» до професійно-педагогічної діяльності.

У процесі онлайн-конференції студенти 510 групи:

• проілюстрували концепцію організації даного виду практики, наголосивши на формуванні загальних і спеціальних компетентностях та програмових результатів, описаних в ОП «Початкова освіта» другого (магістерського рівня освіти (Воробець О);

• розрили зміст цікавих інноваційних технологій, що покликані сьогодні подолати освітні втрати:

«Гейміфікація в початковій школі» (Крехович А., науковий керівник – проф. Романюк С.З.).

Особливості використання фототерапії як складової арт-терапевтичної допомоги молодшим школярам (Москаль А., науковий керівник – доц. Мафтин Л.В.).

Ігрові технології як засіб формування позитивної мотивації учнів (Писарюк Г., науковий керівник – доц. Шестобуз О.С.).

Розвиток критичного мислення молодших школярів на уроках української мови в початковій школі (Іванська Р. – науковий керівник – доц. Нікула .В.).

Самоствердження особистості молодшого школяра в умовах інтегрованого навчання (з досвіду роботи вчителів-практиків Приватної гімназії «Надія») (Штефанюк Ю. науковий керівник – проф. Іванчук М.Г.).

Магістранти  приємно вразили цікавими мультимедійними презентаціями, аудіо- та відеоматеріалами, представили власне бачення практичних завдань, продемонстрували належний рівень теоретико-методичної підготовки до реалізації професійних навичок, сумлінність та творчий підхід до виконання поставлених на період проходження практики завдань, розповіли про труднощі, які виникали у процесі проходження практики.

Під час обговорення ключових питань практики викладачі-керівники належно оцінили вміння магістрантів синтезувати здобуті знання та реалізовувати їх.

Вітаємо магістрантів 510 групи спеціальності «Початкова освіта» з успішним захистом педагогічної практики та бажаємо подальших успіхів, нових освітянських висот, творчого натхнення, продовження удосконалення педагогічної майстерності!