ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ!

2024-04-08

Кафедра педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича пишається новою генерацією молодих науковців із заслуженою перемогою  у першому (внутрішньоуніверситетському) турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей!

Наснаги,  успіхів та нових творчих досягнень бажаємо  майбутнім педагогам для яких установлення на професійну майстерність є пріоритетною стратегією  життєдіяльності:

– студентці 5 курсу Гончарюк Марії Анатоліївні; тема: «Розвиток лідерських якостей молодших школярів в умовах нової парадигми освіти» (науковий керівник: д. пед. наук, професор Романюк Світлана Захарівна);

– студентці 5 курсу Москаль Настасії Михайлівні; тема: «Методичні підходи до вивчення графічного редактора на уроках інформатики в початковій школі» (науковий керівник: к. пед. наук, доцент Предик Аліна Анатоліївна);

– студентці 5 курсу Запотічній Христині Дмитрівні; тема: «Імплементація ненасильницького спілкування в освітньому процесі початкової школи» (науковий керівник: к. ф. наук, доцент Мафтин Лариса Василівна);

Дякуємо студентам,  їхнім   науковим керівникам, які попри виклики  воєнного часу продемонстрували високий рівень свідомості та  професіоналізму в підготовці робіт до конкурсу. Нехай  наукова діяльність приносить задоволення і щедрі результати у подальшому, дарує нові звершення!  Разом до нашої великої Перемоги!