Завершилася підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

2023-12-27

Підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти (завідувач Світлана Романюк) завершилася підсумкова атестація, приємні хвилювання здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, адже іспити у цьому році проходили в офлайн форматі. Схвальним є те, що до роботи комісії долучаються стейкхолдери. Очолювала комісію Намака Олеся Сидорівна, директор комунальної установи «Глибоцький центр професійного розвитку педагогічних працівників, супервізор НУШ, експерт з сертифікації. Така співпраця є надзвичайно корисною та ефективною, оскільки дає можливість з позицій сьогодення виявити ключові проблеми в підготовці майбутніх педагогів для початкової школи, врахувати пропозиції і досвід наших партнерів та практиків, а результатом такої взаємодії може бути подальше вдосконалення освітніх програм і навчальних планів спеціальності 013 «Початкова освіта», посилення практичної підготовки педагогічних кадрів нової початкової школи. Варто зазначити, що 8 студентів засвідчили високий рівень знань іпідтвердили своє право на отримання дипломів з відзнакою: Коваль О.Ю., Коропецька Г.І., Селезньова О.М., Бигар В.В., Єрмечук Ю.В., Ротар А.С., Тимків І.В., Токарь Н.І.Висловлюємо щиру вдячність голові комісії Олесі Сидорівні, яка впродовж усього періоду була з нами, високо оцінила рівень знань випускників і запропонувала їм можливості подальшого працевлаштування та членам комісії Світлані Романюк, Ларисі Мафтин, Наталі Нікулі, Юлії Журат, Віталії Дідух (секретар) за професіоналізм і креативність.

Пишаємось нашими випускниками та бажаємо їм ентузіазму, наполегливості у реалізації омріяного, досягненні нових вершин в улюбленій справі, нових горизонтів, світлого майбутнього під мирним небом України !