Участь у вебінарі «Дидактичні можливості картографічних посібників для формування ключових компетентностей молодших школярів»

2023-11-15

Творча співпраця триває задля якості підготовки фахівця
14.11.23 р. викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти Світлана Романюк, Аліна Предик, Оксана Костащук долучилися до цікавого заходу – вебінару «Дидактичні можливості картографічних посібників для формування ключових компетентностей молодших школярів», який провели Тетяна Васютіна (УДУ імені Михайла Драгоманова) і Вікторія Лепетюк (ДНВП «Картографія»). Учасники вебінару отримали неймовірну насолоду та професійний досвід роботи з картами, атласами у курсі ЯДС, електронним кабінетом, поглибили знання щодо навчальних можливостей картографічних посібників. Адже саме таке багате, сучасне дидактичне забезпечення сприятиме активному пізнанню навколишнього світу молодшого школяра, дозволить йому навчатися цікаво в НУШ. Щиро вдячні професору Валентині Вітюк за творчу взаємодію, співпрацю та можливість долучитися до корисного заходу!