Благодійний ярмарок приурочений до Дня факультету

2023-10-10

9 жовтня відбулось відкриття тижня благодійних заходів кафедрою педагогіки та методики початкової освіти під керівництвом завідувача кафедри проф.Романюк С.З.

Мета ярмарку – збір коштів для придбання необхідних речей для Збройних Сил України.Доброчинна подія об’єднала на ярмарку не тільки студентів спеціальності «Початкова освіта», але й професорсько-викладацький склад кафедри. На ярмарку можна було придбати вироби ручної роботи, солодощі та страви буковинської кухні.Кожна академічна група, яка брала активну участь у ярмарку, намагалася не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Загалом: під час акції було зібрано 13.000 грн!Дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення заходу!

Об’єднуємо зусилля та згуртовуємось заради перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!