Заходи, присвячені 105-річниці від дня народження В.О.Сухомлинського

2023-09-29

Впродовж двох днів з 27.09 по 28.09 на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти проходили цікаві, мотивовані та насичені заходи, присвячені 105-річниці від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, організаторами яких були студенти клубу “Педагог ” під керівництвом доц., канд.пед.наук Олесі Маковійчук та студенти наукового гуртка “Пошук” під керівництвом доктора філософії (PhD), асист. Віталії Дідух.

• 27.09.2023 р. відбулася інформаційна лекція, на якій з вітальним словом виступила завідувачка кафедри, проф., док.пед.наук Світлана Романюк, яка акцентувала увагу на яскравій постаті великого педагога-гуманіста, УЧИТЕЛЯ УЧИТЕЛІВ, трансформатора ідей Нової Української Школи школи.
    Під час заходу з доц., канд.пед.наук Аліною Предик та студенткою 3 курсу Віталіною Семеген, студенти мали нагоду поринути у той час, коли жив і творив В. Сухомлинський через перегляд документального фільму;
  • 27.08.2023 р.науковий гурток “Пошук” організував освітній квест, під час якого учасники закріпили свої знання з педагогіки, проаналізувати професійний доробок Василя Олександровича Сухомлинського та продемонстрували партнерську взаємодії;
  • протягом 27.-28.09.2023 студенти клубу “Педагог” провели інформаційні зустрічі в кожній академічній групі під час яких демонстрували свої організаційні та ораторські здібності, також працювали над афоризмами, збагачували свій словниковий запас, складали пазл-серце;

-28.09.2023 р. Цікавим для студентів була участь на уроках під відкритим небом, під час яких вони брали участь в дидактично-рольових іграх, окреслювали, яким повинен бути сучасний вчитель, слухали паперові історії та щиро спілкувалися.

Дякуємо учасникам, організаторам дійства та усім присутнім. Бажаємо творчих ідей, позитивних емоцій та наступних життєвих і професійних досягнень.