Мотивуючі зустрічі кураторів з першокурсниками

2023-09-05

5 вересня 2023 року було проведено мотивуючі зустрічі для студентів першого курсу спеціальності «Початкова освіта» (куратори Маковійчук О.В., Дідух В.В.) на тему «Як Ви?»

Зустрічі пройшли у форматі відкритого діалогу, студенти отримали відповіді на хвилюючі запитання, що стосуються організації освітнього процесу, адаптації до студентського життя.

Першокурсники розповідали про себе, свої попередні досягнення, інтереси та захоплення, пізнавали один одного.

Також під час зустрічі куратори здійснили екскурс освітньо-професійною програмою «Початкова освіта», ознайомили студентів із фунціонуванням творчого гуртка «Педагог» та наукового гуртка «Пошук».

Дякуємо першокурсникам за активність під час зустрічі та налаштованість на плідну співпрацю.