Мудрість – найточніша наука

2023-04-26

24.04.2023 р. у  рамках щорічної студентської наукової конференції Чернівецького національного університету  імені Юрія Федьковича   здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» взяли участь у засідання підсекції актуальних проблем педагогіки та методики початкової освіти (головуюча –  проф. Романюк С.З.,  модератор – доц. Мафтин Л.В.).

Виступи учасників були присвячені актуальним проблемам сучасної педагогічної науки: розвиток пізнавальних інтересів, мислення, мовлення, інтелектуальної обдарованості,  читацького інтересу молодшого школяра; активізація творчої діяльності учнів  та організація дослідницької діяльності на уроках; формування громадянської культури, наукового світогляду, культури поведінки, толерантності тощо, які супроводжувалися яскравими, фаховими презентаціями.

Під час роботи конференції варто відзначити доповіді студентів: Іванни Тимків: «Інтеграція у процесі навчання мовно-літературної освітньої галузі: теоретичний аспект (наук. кер. – проф. Романюк С.З.)»,   Ольги Коваль «Формування мотивації у дітей з ООП як рушійної сили поведінки та процесу учіння» (наук. кер. – доц. Гордійчук О.Є.), Юлії Єрмечук «Розвиток творчих здібностей молодших школярів засобами нетрадиційних технік малювання» (наук. кер. – доц. Предик А.А.), Анастасії Паук «Розвиток читацького інтересу молодших школярів засобами буктрейлера» (наук. кер. – доц. Піц І.І.), Анастасії Ротар «Особливості організації творчої діяльності учнів початкових класів на уроках образотворчого мистецтва» (наук. кер. – доц. Шестобуз О.С.), Наталії Токарь «Організація дослідницької діяльності молодших школярів у процесі розв’язування задач на уроках математики» (наук. кер. – доц. Прокоп І.С.).

За результатами  наукових пошуків кращою  визнана доповідь студентки 5 курсу  Віталії Бигар (н. кер. – доц. Інна Прокоп). Тема «Комп’ютерні ігри в освітньому процесі початкової школи як ефективний засіб навчання»,  яка була рекомендована для презентації кафедри на факультетському рівні.

Вітаємо Віталію Бигар та її наукового керівника доц. Прокоп І.С.  з  чудовим представлення результатів свого наукового дослідження та перемогою на факультетському етапі студентської наукової конференції! Бажаємо подальших успіхів та нових творчих звершень!