“Тиждень Духовності”

2023-04-07

Упродовж з 3 по 7 квітня 2023року на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти було організовано тиждень Духовності, відповідно до Наказу №90 Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА.
Кураторами академічних груп протягом окресленого часу були проведені зі студентами спеціальності «Початкова освіта» інформаційні хвилинки, “круглий стіл”, виховні бесіди, тематичні виховні заходи на теми: “Роль духовно-моральних цінностей у системі якісного українського виховання” (317група, куратор доц.Гордійчук О.Є.), “Духовність людини та її значення в сучасному житті” (510група, куратор доц.Предик А.А.), “Духовний розвиток особистості” (310 група, куратор доц.Шестобуз О.С.), “Людяність та милосердя як вища форма духовності ” (111група, куратор ас.Білоус О.В.), ” «Ціннісні орієнтири сучасної української школи” (110 група, куратор доц.Богданюк А.М.), де студенти ознайомилися зі складовими духовного розвитку особистості, з’ясували сутність моральних цінностей, реалізації творчого потенціалу та можливості виходу із кризових ситуацій різного характеру. Підсумком тижневих заходів став відеоролик на тему: “Духовність очима студентів”.
підготовлений магістрантами 510групи під керівництвом Предик А.А.
Основний вектор заходів було спрямовано на плекання духовності української нації, формування особистості на засадах моралі, доброти, людяності, милосердя, чесності, працьовитості, виховання духовно багатої молоді. Збагачення духовними цінностями стає ключовим імперативом нашого студентства. То ж не даремно, основним меседжером “Тижня духовності” визначено те, що запорукою успішності сучасного вчителя є вмінням зачаровувати вихованців щирістю, альтруїзмом і любов’ю до людей.