Завершилися курси підвищення кваліфікації

2023-03-31

Кафедра педагогіки та методики початкового навчання (завідувач – проф. Романюк С.З.) протягом березня 2023 року організувала  навчання  на курсах підвищення кваліфікації за програмою 4 модуля «Концептуальні засади Нової української школи: психологія, інклюзія, інновації»  (кирівник –доц. Шевчук К.Д.). Понад 70 педагогічних працівників: вчителі початкової школи, асистенти з інклюзивного навчання, вихователі групи продовженого дня опновували інноваційні педагогічні технології, узагальнювали  власний досвід реалізації завдань Концепції Нової української школи та наповнювали власну скарбничку педагогічних знань з таких напрямків:

• Механізми візуалізації навчального матеріалу за технологією розвитку критичного мислення молодших школярів
  • Використання етнотехнологій під час навчання молодших школярів інтегрованого курсу «Я досліджую світ»
  • Механізми регуляції психо-емоційного здоров’я молодших школярів в умовах воєнного стану
  • Організація здоров’язберігаючого середовища в початковій школі за реалізації Концепції Нової української школи
  • Розвиток творчих здібностей молодших школярів засобами нетрадиційних технік малювання
  • Механізми та інструменти формування рефлексивних вмінь молодших школярів
  • Формування дослідницької компетентності молодших школярів засобами проектної діяльності у змісті курсу “Я досліджую світ”
  • Профілактика булінгу в роботі з дітьми молодшого шкільного віку
  • Формування інклюзивної компетентності педагога

Вкотре переконалися, що вчителі початкової школи надзвичайно вмативовані, творчі, енергійні та завзяті.

Чекаємо на нові зустрічі!