Обговорення ОПП

2023-03-31

31 березня 2023 р.в за сприяння д.п.н., професорки, завідувачки кафедри педагогіки дошкільної, початкової освіти та освітнього менеджменту Мукачівського державного университету Тамари БОНДАР відбулося обговорення ОПП другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» (гарант Мар’яна ШВАРДАК) за участі гарантів таких же програм ЗВО: Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (гарант Світлана РОМАНЮК), Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (гарант Тетяна ЗОРОЧКІНА), ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (гарант Надія ЛУЦАН), Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (гарант Ірина САДОВА), Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (гарант Зіновій ОНИШКІВ),  Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (гарант Оксана ШКВИР). Предметом дискусії стали питання професійної кваліфікації здобувачів вищої освіти, формування їх фахової компетентності в контексті викликів сьогодення. Схвальним було те, що гаранти ОПП другого (магістерського) рівня вищої освіти обмінялися досвідом укладання таких програм у своїх ЗВО, розглянули практико-орієнтовані підходи у визначенні моделі сучасного фахівця педагогічної освіти.

Дякую шановній Тамарі Іванівні за співпрацю, за можливість долучитися до актуальних проблем, висловити свої міркування, адже такі зустрічі вкрай необхідні для розуміння освітньої стратегії, покращення якості підготовки фахівців на сучасному етапі трансформаційних змін, а усім колегам за продуктивну роботу та синергію!