«Організація інклюзивного навчання у ЗЗО: виклики воєнного стану» (гостьова лекція, лектор: Садова І.І.)

2023-03-31

30 березня 2023 р. здобувачі вищої освіти спеціальності 013 «Початкова освіта» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича мали прекрасну нагоду побувати на гостьовій лекції доктора педагогічних наук, професора, завідувачки кафедри педагогіки та методики початкової освіти Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка Ірини  Ігорівни Садової на тему «Організація інклюзивного навчання у ЗЗО: виклики воєнного стану». Лекція об’єднала студентів з Мукачева,   Дрогобича та Чернівців.

Це був прекрасний досвід розширення та поглиблення нових знань, обміну враженнями та власними міркувати з актуальної проблеми. Заняття було цікавим та плідним, наповнене позитивними емоціями.

Висловлюємо щире спасибі доктору педагогічних наук, професору, завідувачці кафедри дошкільної, початкової освіти та освітнього менеджменту Мукачівського державного університету Бондар Тамарі Іванівні за запрошення та співпрацю!