Гостьові лекції продовжуються

2023-03-10

10 березня 2023 р. викладачі та студенти кафедри педагогіки та методики початкової освіти стали слухачами цікавої гостьової онлайн–лекції  «Педагогічна спадщина Софії Русової (прийдіть, будемо жити задля наших дітей)» про великого педагога, науковиці, жінки-просвітниці, громадської діячки. Слухачі мали змогу поринути у світ життя та становлення неординарної особистості Софії Русової, почути цікаві моменти у її діяльності.

Ініціатор, організатор і модератор: Наталія Філіпчук, д. пед. н., провідний науковий співробітник відділу змісту і технології педагогічної освіти ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України. Спікери:  Галина Дацюк, журналістка, голова Жіночого Центру «Спадщина», дослідниця життєдіяльності С.Русової, Людмила Синекоп, директорка загальноосвітнього навчального закладу І ступеня «Школа-дитячий садок імені «Софії Русової» (м. Київ).

Дякуємо Наталії Філіпчук за можливість долучитися до української історії, яка є такою актуальної сьогодні.