Продовжуємо співпрацю зі стейкхолдерами

2023-03-09

Сьогодні, 09.03.23 р. відбулася робоча зустріч з членом Ради стейкхолдерів Людвигою Павлівною Цуркан (начальник управління освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Чернівецької районної військової адміністрації) в рамках обговорення ОПП першого (бакалаврського) – гарант доц. Прокоп І.С.  та другого (магістерського) – гарант проф. Романюк С.З. рівнів вищої освіти. В ході продуктивної бесіди ключовими стали питання якості підготовки здобувачів вищої освіти, формування їх практико-професійних, фахових компетентностей, підсилення навчальних тем психопедагогічними ситуаціями, які виникають на нинішніх уроках у початковій школі та у процесі спілкування з молодшими школярами під час війни.

Фокус освітніх питань був спрямований на забезпечення наступності змісту підготовки фахівців. Зустріч пройшла у теплій, доброзичливій атмосфері з прийняттям конструктивних рішень щодо модернізації освітніх програм. Щиро дякуємо Цуркан Л.П. за співпрацю та партнерську діяльність!