“Роль вчителя у формуванні умінь вчитися”

2023-03-03

3 березня вся українська освітянська спільнота низько вклоняється Івану Андрійовичу ЗЯЗЮНУ – мудрому педагогу, видатному науковцю-філософу, психологу, автору педагогіки добра і добротворення, учителю учителів педагогічної майстерності з нагоди 85-річчя. “Не наважується рука писати, що ця мудра Людина відійшла від нас у вічність… Він завжди з нами крізь призму своїх ідей, любові до вчителя й вчительської праці…” – зауважує професор кафедри педагогіки та методики початкової освіти, доктор психологічних наук Марія ІВАНЧУК і передає молодому поколінню колег, студентів й надалі вивчати глибинне вчення відомого наставника. Тому саме сьогодні заняття з педагогічної психології для студентів першого курсу спеціальності «Початкова освіта» розпочалося у лабораторії професійної майстерності педагога імені І.А. Зязюна і мало своє продовження у контексті семінарського заняття на тему “Роль вчителя у формуванні умінь вчитися” (викл. доцент кафедри Таісія ЦУРКАН).

Учителю, Наставнику і Друже,
Нам хочеться багато ще про Вас сказати,
та просто кажемо:
Плоди учіння Ваші буде завше пам’ятати –
наш освітянський Буковинський край!..