Гостьова лекція: “Педагогіка — це моє життя! (педагогіка Добра Івана Зязюна у вимірах сучасності)” (лектор Г.Філіпчук)

2023-03-03

3 березня 2023 р.  викладачі й студенти кафедри педагогіки та методики початкової освіти (завідувачка кафедри – Світлана РОМАНЮК) стали слухачами гостьової лекції, організованої педагогічними працівниками Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України ім. Івана Зязюна.

Лекція на тему: “Педагогіка — це моє життя! (педагогіка Добра Івана Зязюна у вимірах сучасності)” була приурочена 85-їй річниці від дня народження видатного педагога, академіка Івана Андрійовича Зязюна.

Педагогічно доцільні судження про професію вчителя та її значимість у сучасному вимірі, влучно та виважено сформульовані наукові висновки про значення педагогічної спадщини видатних корифеїв педагогічної науки та, зокрема, Івана Андрійовича висловив лектор – відомий сучасний науковець, український педагог Георгій ФІЛІПЧУК, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, почесний доктор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, почесний доктор Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича.

Модератор конференції – Наталія ФІЛІПЧУК представила до розгляду другу частину конференції – відео-фільм про значення вчення І.А. Зязюна для сучасності, підготовлений викладачами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які довели всім присутнім, що життєдайна Педагогіка Добра Івана ЗЯЗЮНА житиме вічно!