І знову Ми мандруємо освітніми галузями: зустрічі з авторами підручників

2023-02-24

23.02.23 студенти спеціальності «Початкова освіта» ЧНУ були слухачами не менш цікавого, пізнавального вебінару на тему: Презентації авторських концепцій підручників для 1 класу. Видавництво Оріон.

Здобувачі вищої освіти із захопленням слухали автора підручника «Українська мова. Буквар» Катерину Пономарьову, яка не лише демонструвала концепцію даного видання, а й розповіла про особливості роботи над посібником в умовах війни.

Інтегрований посібник з навчання грамоти «Українська мова. Буквар»  Катерини Пономарьової – це нове покоління книжок для НУШ. На його сторінках автори, насамперед, прагнули створити світлий і затишний, розумний і добрий світ дитинства і освіти, гармонії знань, почуттів і краси, заради якого і варто жити! Це навчальний посібник, який:

📌цілісно синтезує функції підручника і робочого зошита в одному виданні;

📌пропонує інтегровані завдання на спостережливість, висловлення власної думки, рефлексію;

📌презентує розминку перед читання основного тексту;

📌вводить нових, цікавих персонажів на сторінках для письма «Родзинка», «Гаджик».

З таким підручником наші маленькі школярики швидко опанують навчання грамоти, оволодіють мовними компетентностями.

Дякуємо К. Пономарьовій за презентацію, Валентині Вітюк за можливість долучитися до цікавих та корисних зустрічей!