Перейти до основного вмісту
Гордійчук Оксана Євгенівна
кандидат педагогічних наук
доцент

Scopus

Web of Science

Google Академія

ORCID

ResearchGate

Academia

Гордійчук Оксана Євгенівна, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри педагогіки та методики початкової освіти, факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, «Відмінник освіти України»; директорка  Української автентичної платформи «ВІП.ОСВІТА»; засновниця «НЕ!ШКОЛИ»; голова громадської організації «Інклюзивний простір. Українська спільнота», експертка міжнародної програми розвитку інклюзивних спільнот, що реалізується за підтримки International Association for Community Development (IACD) – глобальної організації, акредитованої ООН, членкиня IACD; Чернівці, Україна. 

 

 

Життєвий і професійний шлях

Народилася 12.11.1971 року в м.Чернівці.

З 1986-1990 рр. навчалася в Чернівецькому педагогічному коледжі ім.О.  Маковея. В 1996 році закінчила Кам҆янець-Подільський педагогічний інститут ім.В.П.Затонського за спеціальністю «Вчитель початкових класів».

З 1990-2004 року працювала в школі вчителем початкових класів в рідному Неполоковецькому ЗНЗ І-ІІІ ступенів, Кіцманського району, Чернівецької області. Переможець Всеукраїнського конкурсу (обласного етапу) «Учитель року-1996». Переможець Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків»-2004 в м.Київ, в номінації «Виховна спрямованість уроку». «Вчитель методист», «Відмінник освіти України», делегат І з’їзду працівників освіти України у складі команди від Чернівецької області.

З 2004 року – викладачка кафедри педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича.

З 2008 року – кандидатка педагогічних наук. В цьому ж році захистила кандидатську дисертацію з проблеми: «Моральне виховання молодших школярів засобами етнопедагогіки» за спеціальністю 13.00.07 – теорія та методика виховання.

З 2006-2021 роки – керівниця педагогічної практики студентів спеціальності «Початкова освіта».

З 2009 року – доцентка кафедри педагогіки та методики початкової освіти.

З 2009-2021 рр. – викладачка-сумісник курсу «Основи сценічного та екранного мистецтва з методикою навчання» в педагогічному коледжі Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича.

З 2009-2020 рр. – викладачка курсів підвищення кваліфікації для вчителів початкової школи, вихователів ДНЗ, вчителів інклюзивних класів при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з проблем впровадження Концепції Нової української школи, реалізації Державного стандарту початкової освіти  та підготовки фахівців до роботи в умовах інклюзивного освітнього середовища.

 

Наукова діяльність

Рецензентка близько 40 праць: освітньо-професійних програм, методичних рекомендацій, навчально-методичних посібників, підручників вчителів-практиків, викладачів та науковців.

Авторка 175 науково-методичних статей, методичних рекомендацій, навчально-методичних посібників з проблем: морального виховання молодших школярів засобами етнопедагогіки, особливостей сучасного родинного виховання дітей та молоді, моральних та етичних аспектів спілкування вчителя в педагогічному процесі, методики навчання хореографічному, театральному та екранним видам мистецтва у початковій школі, підготовки вихователя до організації навчально-виховного процесу в групі продовженого дня, підготовки педагогів до інклюзивного навчання учнів.

Здійснюю докторське дослідження з теми: «Система професійної підготовки майбутнього вчителя початкової школи до інклюзивного навчання учнів».

 

Гіперпосилання на профіль викладача, що підтверджує h-індекс https://scholar.google.com.ua/citations?user=63z64jwAAAAJ&hl=uk

Профіль Oksana Hordiichuk

https://www.researchgate.net/profile/Oksana-Hordiichuk

Навчально-методична діяльність

Сертифікована тренерка по підготовці майбутніх учителів перших класів (всіх 9 локацій у Чернівецькій області)  до роботи в Новій українській школі.

Сертифікована спікерка освітньої платформи «Просвіта» за проведення вебінарів щодо моделювання роботи вчителя в класі з інклюзивним навчанням та авторської методики роботи над анімацією в початковій школі.

Учасниця і доповідачка 18 методичних об’єднань для вчителів початкової школи  в Чернівецькій області.

Тренерка експертних сесій: «ЕДКЕМП Чортків-2019», «ЕДКЕМП Обухів-2021», «ЕДКЕМП Запоріжжя-2021», «ЕДКЕМП Чернівці-2024».

Постійна членкиня журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року» в номінації «Вчитель початкової школи».

Голова журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року-2019» в номінації «Учитель інклюзивного класу».

Нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України за активну співпрацю і розбудову Нової української школи.

 

Громадська діяльність

Організаторка буковинського проекту-переможця «Майбутній вчитель – дитина з особливими освітніми потребами – батьки: точки дотику» у Міжнародному конкурсі «Кращі інклюзивні практики-2018» (Грузія, м.Уреки), який здобув грант – зйомку документального фільму про проект-переможець серед 300 проектів із 72 міст 17 країн «Точки дотику» (Точки соприкосновения» https://www.youtube.com/watch?v=nQIFsYidbtI).

Членкиня журі Міжнародного конкурсу студентських ініціатив «Мій інклюзивний простір», зорганізований «Inclusive Practices» (січень, 2019р., Грузія).

Членкиня журі Міжнародного дистанційного конкурсу «Інклюзивні практики майбутнього: ІДЕЇ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ІНОВАЦІЇ» та учасниця урочистої церемонії нагородження переможців конкурсу  (вересень, 2019р., Грузія).

Експертка Міжнародної групи з розвитку інклюзивних спільнот (Грузія).

Членкиня міжнародної спільноти «IACD», акредитованої в ООН.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності