Шевчук Кристина Дмитрівна

 Інформація про викладача

Шевчук Кристина Дмитрівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти. На факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи працює з 2003 року.

У 2001 році закінчила Чернівецьке педагогічне училище імені Осипа Маковея, у 2003 році закінчила з відзнакою Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання».

Кандидат педагогічних наук з 2009 року. Дисертацію захистила у спеціалізованій Вченій раді Інституту виховання Академії педагогічних наук України.

Стаж педагогічної роботи у закладі вищої освіти 17 років, усі – в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Здійснює читання лекційних та семінарських занять з таких навчальних курсів: «Методика навчання природознавчої освітньої галузі в початковій школі» «Основи природознавства», «Педагогіка і психологія вищої школи», «Сучасні підходи до вивчення освітніх галузей в початковій школі», «Розвиток критичного мислення молодших школярів», «Моніторинг якості освіти», «Корекційна педагогіка» та інші.

Відповідальна за проходження студентами спеціальності «Початкова освіта» педагогічної практики «Пробні уроки».

Після захисту кандидатської дисертації опубліковано 76 публікацій та 5 видань навчально-методичного характеру (навчальних та навчально-методичних посібників).

Сертифікований тренер по підготовці майбутніх учителів перших класів до роботи в Новій українській школі.

Діючий член тренерів освітньої платформи «Критичне мислення».

Учасниця і доповідачка  методичних об’єднань для вчителів початкової школи  в Чернівецькій області.

Коло наукових інтересів: питання виховання і становлення особистості молодшого школяра, формування цінностей та ціннісних ставлень дітей молодшого шкільного віку, розробка методологічних підходів до викладання природознавчих дисциплін.