Предик Аліна Анатоліївна

Інформація про викладача

 1. Предик Аліна Анатоліївна народилася 19 липня 1980 року.
 2. У 2001 році закінчила Липканське педагогічне училище імені Г.Асакі, у 2003 році закінчила з відзнакою Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання ».
 3. Кандидат педагогічних наук з 2009 року. Дисертацію захистила у спеціалізованій Вченій раді Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченка, номер диплома – ДК № 055927.
 4. Стаж педагогічної роботи у закладі вищої освіти 17 років, усі – в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.
 5. Основні етапи педагогічної та науково-педагогічної діяльності у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича:
 6. 09.2003 р. –31.03 2010 р. – асистент кафедри педагогіки та методики початкової освіти;
 7. 04.2010 р. – по теперішній час – доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти.
 8. Предик Аліна Анатоліївна здійснює читання лекційних та семінарських занять з таких навчальних курсів: «Методика навчання інформатики» «Основи педагогічних досліджень», «Педагогіка і психологія вищої школи», «Методика навчання інформативної освітньої галузі», «Основи педагогічної майстерності та творчості вчителя», «Організація творчої діяльності школярів в системі виховної роботи», «Інноваційні підходи до вивчення мистецької галузі» та інші.
 9. Кожного навчального року з Предик А.А. керує написанням курсових та магістерських робіт.
 10. Предик А.А. відповідальна за виховну роботу кафедри, виконує обов’язки заступника завідувача кафедри з виховної роботи.
 11. Одружена. Виховує сина.
 12. Після захисту кандидатської дисертації опубліковано 69 публікацій та 8 навчально-методичного характеру (навчальних та навчально-методичних посібників).