Бигар Ганна Павлівна

 Інформація про викладача

Бигар Ганни Павлівни – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти.

На факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи працює з 2000 року.

У 1997 році закінчила Чернівецький вищий педагогічний навчальний заклад імені імені Осипа Маковея за спеціальністю «Початкове навчання». У 2000 році закінчила з відзнакою Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Початкове навчання».

Кандидат педагогічних наук з 2006 року. Дисертацію захистила у спеціалізованій Вченій раді Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. З 2008 року присвоєно вчене звання доцента кафедри педагогіки та методики початкової освіти

Стаж педагогічної роботи у закладі вищої освіти 19 років, усі – в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Здійснює читання лекційних та семінарських занять з таких навчальних курсів: «Теорія та методика виховання», «Методика навчання соціальної та здоров’язбережувальної освітньої галузі» «Технологія організації позакласної та позашкільної роботи», «Педагогіка і психологія вищої школи» та інші.

Голова методичної ради факультету педагогіки, психології та соціальної роботи. Відповідальна з методичну роботу кафедри педагогіки та методики початкової освіти.

Після захисту кандидатської дисертації опубліковано 66 публікацій та 6 видань навчально-методичного характеру (навчальних та навчально-методичних посібників).

Коло наукових інтересів: питання виховання і становлення особистості молодшого школяра, реалізація змісту соціальної та здоров’язбережувальної освітньої галузі, організація позакласної та позашкільної роботи.