Шестобуз Ольга Сергіївна

Інформація про викладача

Посада: доцент

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Вчене звання: доцент

Народилася 15 жовтня 1982 р. у м. Чернівці.

У 2004 р. закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича – педагогічний факультет, спеціальність «Початкове навчання», кваліфікація магістр педагогіки. Отримала диплом магістра з відзнакою.

З 2004 р. по 2020 р. – асистент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

З 2020 р. – доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У 2014 р. захистила кандидатську дисертацію в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

У 2014 р. отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук.

У 2020 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри педагогіки та методики початкової освіти.

Всього має 99 публікацій, з них 91 наукового та 8 навчально-методичного характеру з проблем: формування культури спілкування молодших школярів з однолітками у позакласній діяльності, організації освітнього процесу в групі продовженого дня, використання інформаційних технологій в освітньому процесі, теорії та методики навчання мистецької освітньої галузі в початковій школі, фізичного виховання та спортивно-оздоровчої діяльності школярів.

Навчальні дисципліни, які викладає:

• Організація освітнього процесу в групі продовженого дня.
  • Сучасні інформаційні технології.
  • Цифрова та медійна грамотність в освітньому процесі початкової школи.
  • Методика навчання мистецької освітньої галузі.
  • Методика гурткової роботи з молодшими школярами.

Відомості про підвищення кваліфікації:

• 2017 р. – Вища Школа Лінгвістична м. Ченстохова (Польща).
  • 2018 р. – Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

За багаторічну сумлінну працю нагороджувалася грамотами та подяками Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича (2012 р., 2014 р.); грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації (2020 р.).