Захист педагогічної практики з виховної роботи студентами ІІ курсу

2016-05-19

Доброю традицією для студентів кафедри педагогіки та методики початкової освіти стає продовження, чи, навіть, трансформація факультетського свята вишиванки у «колоритний» захист педагогічної практики з виховної роботи студентами ІІ курсу н.п. «Початкова освіта». Що й закономірно! Адже саме педагог початкової школи, виховуючи підростаючу особистість молодшого школяра, торкається скарбів національної культури в такій мірі, як майстриня-вишивальниця стібків, хрестиків рушника чи сорочки…

Та цьогоріч студенти вразили по-особливому! Мабуть тому, що даний вид практики, хоча і є вторинним після попередньої пропедевтичної діяльності, проте саме він надає можливість вперше, побувавши в ролі вчителя-вихователя, побачити дитячі оченята, спрямовані саме в їх серця, почути запитання й відповіді, адресовані саме їхній мудрості, відчути власну відповідальність за життя та долю кожної дитячої особистості…

Уже традицією стала презентація студентами-практикантами відео- та фотоматеріалів практики, що завжди викликають сльози у всіх присутніх. Традиційно викладачі з гордістю та радістю приймають довгоочікувані вдячні слова та отримують на пам’ять власноруч виготовлені студентами картки-фотоколажі, що передають душевні емоції і найцінніші моменти, пережиті в період проходження практики. У відповідь викладачі-методисти (Мафтин Л.В., Бигар Г.П., Предик А.А., Біленкова Л.М., Нікула Н.В., Костащук О.І., Цуркан Т.Г.) відзначили високий рівень фахової підготовки практикантів, а керівник практики Гордійчук О.Є. і відповідальна за її проведення Богданюк А.М. висловили напутнє слово щодо майбутньої практичної підготовки й побажання найкращих успіхів.1 2 3 4

Та несподіванкою для всіх викладачів-методистів став творчий виступ студентів-активістів курсу з проектом «Ми вдячні Вам за все!..», а саме: авторськими поетичними рядками, а також словами подяки й побажаннями миру, радості, щастя мудрим педагогам кафедри під супровід пісні «А ми бажаєм вам добра!» у виконанні Віолети Іванюк та Лілії Блинди.  Хоча, чому несподіванкою, якщо в період практичної виховної діяльності кожен з них мав змогу не тільки сприяти творчій реалізації учнів початкових класів базових для практики Чернівецьких шкіл (спеціалізована школа № 15, ЗОШ № 27), а й розвивати власну креативність та творчі здібності…

Тож, шановне студентство та викладачі!

Невичерпних творчих сил Вам!

Наступних професійних звершень! Успішності у всьому!

Нехай Ваші серця переповнюють позитив та радість!

Щасливої долі! Здійснення бажань і мрій! Миру всім нам!!!

 З найщирішими побажаннями А.М. Богданюк.