СВЯТО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ – ДЕНЬ ВИШИВАНКИ!

2016-05-19

19 травня викладачі та студенти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, спільними зусиллями, провели благодійну акцію присвячену Всеукраїнському Дню Вишиванки та створили своїми вишиванками атмосферу єднання та патріотизму.

Joltb_3UrZA SjczD2ITYBs uly1RGu1m5k X0wjA-YHqlc

В рамках заходу було організовано виставку виробів декоративно-прикладного мистецтва та ярмарок буковинської кухні.

_WMmYAvqlZM 5CejnSpOTpU hTvQS-4GDfY Xe5h310Mmic

Також студентами спеціальності «Початкова освіта» було проведено майстер-клас у техніці квілінг та торцювання. В результаті своєї роботи вони продемонстрували рушники, оздоблені колоритним квітковим орнаментом та емблемами факультету педагогіки, психології та соціальної роботи та кафедри педагогіки та методики початкової освіти.

g8rbfQsjYmw kb2y9abJWVk lheO1R-n1Dg OhC1eY4rtuY tuaoEe775-g Uk9dpBTk6CU WL4U7NWhePI XahI3NcKGq0

Всі зібрані під час акції кошти буде спрямовано на благочинність.