Інформаційний марафон кафедри ПМПО

2022-06-07

Сьогодні, 6.06 кафедра вкотре організувала та провела зустріч з майбутніми абітурієнтами для вступу на навчання ОП «Початкова освіта» на основі диплома молодшого спеціаліста/ молодшого бакалавра. На зустрічі були присутні декан факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Тетяна Федірчик, заступник декана з навчально-методичної роботи Інна Прокоп та завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти Світлана Романюк.

Учасники зустрічі почули інформацію про особливості вступної кампанії 2022, ознайомилися з ключовими аспектами роботи кафедри, її сьогоденням та перспективами, пізнали родзинки учительської праці. Пізнавальна зустріч пройшла в доброзичливій атмосфері, майбутні абітурієнти отримали відповіді на свої питання.