Захист практики “Пробні уроки”

2022-05-27

26 травня кафедрою педагогіки та методики початкової освіти (завідувач – доктор педагогічних наук, професор Романюк С.З.) проведено захист практики студентів 3 курсу “Пробні уроки” (керівник – доцент Шевчук К.Д.).
Студенти креативно презентували особливості навчання освітніх галузей початкової школи, поділилися інноваційним інструментарієм їх викладання, родзинками, що використовує Нова українська школа.
В ході дискусійної панелі здобувачі освіти та викладачі визначили рекомендації для оптимізації даного виду практики на наступний рік.
Позитивний коментар по завершенні заходу висловили Біленкова Л.М., Богданюк А.М., та Цуркан Т.Г.
Колектив кафедри бажають студентам і надалі удосконалювати професійні навички, проявляти креативність, утверджуватися в професії на наступних видах практики.