Участь в науково-практичні конференції студентки Варварич В. ( керівник: доц. Бигар Г.П.)

2021-11-12

Студентка 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» Варварич Віталія Василівна, під керівництвом доцента Бигар Ганни Павлівни взяла участь у VІIІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Сучасні цифрові технології та інноваційні методики навчання: досвід, тенденції, перспективи», яка відбулася 11 листопада 2021 р. на базі кафедри інформатики та методики її навчання Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка.

Студентка презентувала доповідь на тему: «Новий погляд на використання програми MS POWER POINT під час дистанційного навчання у початкових класах» та підготувала креативну презентацію своїх наукових тез!