7 ЛИСТОПАДА 2015 РІК: ДОВГООЧІКУВАНА ЗУСТРІЧ З НАШИМИ ВИПУСКНИКАМИ

2015-11-07

7 листопада 2015 року на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти відбулося святкування Дня зустрічі з випускниками.

Щорічна зустріч випускників вже стала доброю традицією. У цей день до випускників із найтеплішими словами зверталися представники професорсько-викладацького складу факультету, їхні куратори та нинішнє студентство. Для винуватців урочистостей було підготовлено святкову гостинність та концертну програму.

2

Програма заходів святкування була дуже насиченою та цікавою. Вона включала фото-виставку, різноманітні конкурси, перегляд  відео-презентацій світлин із студентського життя, художні номери талановитих студентів, викладачів та їх дітей.

День зустрічі, сповнений цікавих історій, теплих спогадів та приємних вражень закінчився смакуванням солодкого торту, який їм подарували теперішні студенти, та душевним спілкуванням. Сподіваємося, що ця довгоочікувана зустріч із юністю зарядила всіх бадьорістю і позитивом на цілий рік! А через рік на нас знову чекатиме свято добрих спогадів та дружніх зустрічей, що вже стало традиційним для нашої кафедри.

1

До нових зустрічей, дорогі випускники!

P.S. Фото можна завантажити за адресою: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.857932327655915.1073741829.805893552859793&type=3