Інтерактивний онлайн захист практики “Пробні уроки”, що відбувся у форматі круглого столу зі стейкхолдером та базовою школою практики № 27)

2021-05-27

27 травня відбувся інтерактивний онлайн захист практики студентів 3 курсу “Пробні уроки”. Під керівництвом очільниці кафедри Романюк С.З. ( доктор пед. наук, професор), керівника даного виду практики Шевчук К.Д. та провідних методистів кафедри, студенти засвідчили обізнаність з методик провідних предметів початкової школи, продемонстрували цікаві уроки з використанням сучасних технологій та інновацій.
Запрошеними гостями була базова школа проходження практики №27 на чолі з завучем початкової школи Кобевко А.П. та вчителем-класоводом Д’яволюк Л.В.
Продуктивна комунікація засвідчила баготорічну співпрацю школи з факультетом педагогіки, психології та соціальної роботи.
Наші студенти – МЕГА ХАРИЗМАТИЧНІ, МЕГА ТАЛАНОВИТІ, МЕГА ТВОРЧІ!
Вдалого проходження наступних видів практики!!!!