Воркшоп “Фінансова грамотність у початковій школі. Практичні інструменти навчання підприємництву”

2021-05-12

11 травня 2021 року студенти кафедри педагогіки та методики початкової освіти разом із з завідувачем кафедри, доктором педагогічних наук, професором Світланою РОМАНЮК та кандидатом педагогічних наук, доц. Таісією Цуркан стали учасниками воркшопу “Фінансова грамотність у початковій школі. Практичні інструменти навчання підприємництву”, організованого кафедрою теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Висловлюємо вдячність завідувачу кафедри кандидату філологічних наук, доценту Наталії ГУДИМІ за запрошення і організацію заходу на такому високому рівні! Особливо цінними стали практичні прийоми роботи щодо формування підприємливості молодших школярів. Досвідом своєї роботи щодо виховання фінансово грамотної особистості поділились вчителі-практики. Доповідачами презентовано специфіку формування ключових компетентностей Нової української школи крізь призму інтеграції. З радістю переймаєсо досвід колег. Надіємось, що така співпраця лише процвітатиме надалі!