Відкрите семінарське онлайн-заняття (викладач: Шульга А.В.)

2021-04-23

23 квітня 2021 року на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти було проведене відкрите семінарське онлайн-заняття з навчальної дисципліни «Методика навчання математичної освітньої галузі» зі студентами 311 групи, викладач: канд.пед.наук, асист. Шульга Альона Валеріївна.
Заняття проведене у формі веб-квесту, в процесі якого продемонстрована робота з різноманітними навчальними платформи та ресурсами, а саме: Genially Google Jamboard, Kahoot, Всеосвіта, Slido, які забезпечували постійний зв’язок зі студентами.
Під час проходження квесту студенти мали змогу проаналізувати теоретичні та методичні особливості роботи над задачами на рух на уроках математики в початковій школі та набути практичны навички