Науковий семінар: «Дистанційна освіта: реалії та перспективи»

2021-04-23

22.04.2021 р. на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти проведено науковий семінар з теми: «Дистанційна освіта: реалії та  перспективи» (доповідач – доц. Ганна Бигар).

Проблемні питання:

– Дистанційна освіта як актуальна проблема сучасності.

– Переваги та недоліки дистанційної освіти (за матеріалами анкетування викладачів і студентів).

– З досвіду організації дистанційної освіти: практичні рекомендації  з досвіду роботи.

У рамках співпраці між університетами на науковий семінар була запрошена О.Я.Романишин, доктор педагогічних наук, професор кафедри інформатики та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного  університету імені  Володимира Гнатюка,  яка  презентувала цікавий досвід своєї практичної роботи  з використанням інноваційних технологій навчання.

Творча взаємодія сприяла обміну досвідом та  набуття  нових навичок у професійній діяльності.