Відкрите лекційне онлайн-заняття (лектор: доц. Прокоп І.С.)

2021-04-19

19 квітня проведене відкрите лекційне онлайн-заняття з навчальної дисципліни “Методика навчання математичної освітньої галузі” зі студентами 3-ого курсу (310, 311 групи), лектор: канд.пед.наук, доцент Прокоп Інна Степанівна.
Під час заняття розглянуто теоретичні та методичні аспекти формування загальнонаукового поняття величини в контексті вимог нової української школи; охарактеризовано величини, що вивчаються у початковому курсі математики; проаналізовано основні етапи у вивченні величин та одиниць їх вимірювання на уроках математики в початковій школі. Під час лекційного заняття використовувалися інтерактивні методи навчання, підтримувався постійний зворотній зв’язок зі студентською аудиторією.