Відбувся захист неперервної педагогічної практики

2021-04-03

1 квітня на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти відбувся захист неперервної педагогічної практики студентів 4 курсу 417 групи. Захід відкрила керівник практики, кандидат педагогічних наук, доцент Гордійчук Оксана Євгенівна, яка акцентувала на важливості цього виду практики у професійному становленні майбутніх фахівців.
Студенти отримали досвід роботи вчителя Нової української школи в дистанційній та очній формах навчання, практика дала можливість студенту відчути себе повноцінним вчителем-класоводом протягом тривалого періоду.
Дана практика є основою та підґрунтям для подальшої професійної діяльності студентів. Під час виробничої практики було створено усі умови для закріплення теоретичних знань студентів, здобутих під час навчання в університеті, поглиблення методики викладання навчальних предметів у початковій школі та вдосконалення практичних навичок професійної майстерності.