«Педфак має талант-2014!»

2014-12-04

4 грудня 2014 року о 15:00 у палаці «Академічний» відбувся конкурс художньої самодіяльності студентів факультету педагогіки, психології та соціальної роботи «Педфак має талант-2014!». Учасники мали можливість проявити себе у таких жанрах: художнє виконавство, хореографічне мистецтво, естрадно-циркове мистецтво, естрадно-театральне виконавство, образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво, художня фотографія та дизайн. Кожний номер був особливим та неповторним.

PicMonkey Collage2

Студенти факультету максимально проявили свої здібності , що свідчить про те, що факультет багатий творчими та оригінальними особистостями. Всім, хто брав участь у конкурсі було вручено пам’ятний календар з емблемами всіх кафедр. Організації дійства сприяла профспілка студентів ЧНУ та профбюро студентів факультету .

s4apog_P3dU

Як завжди студенти кафедри педагогіки та методики початкової освіти потішили глядачів своїми цікавими виступами та вибороли призові місця у всіх номінаціях.

PicMonkey Collage