«День студентського самоврядування»

2014-11-17

17  листопада 2014 року з нагоди святкування Міжнародного дня студента на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи відбувся «День студентського самоврядування».

У підтримку заклику членів клубу «Педагог» «Відчуй себе педагогом!» студенти спеціальності «Початкова освіта» мали можливість провести навчальні заняття та замінити викладачів кафери.

22

Цікавинкою для викладачів стало нетрадиційне заняття (перший шкільний урок, студентська лава, викладацька ланка), що дало можливість проявити неабиякі знання, вміння, здібності наших викладачів у трьох «іпостасях»: як  школярів, студентів та викладачів…

Завершальним етапом стало вручення завідувачем кафедри проф. Іванчук М.Г. найкращим студентам «Подяк» за активність у громадському житті кафедри.

33