Мова – душа народу: “Гине мова народу – гине сам народ…”

2014-11-10

10 листопада 2014 р. для всіх студентів напряму підготовки «Початкова освіта» відбулося проведення музично-поетичної композиції-акції на тему «Говори та пиши українською!». Актив клубу «Педагог» на чолі зі своїм керівником викладачем кафедри педагогіки та методики початкової освіти  Богданюк А.М. закликали кожного берегти, поважати, цінувати, величати й примножувати українську мову, спілкуватись нею повсякчас, а саме: «відчути смак рідної мови!».Рисунок1

Організатори дійства запропонували перегляд відео-фрагментів про історію розвитку української писемності та мови; відеоролик про погляди, почуття і заклики іноземців берегти й шанувати рідну нам мову. Безсумнівно обов’язковим елементом дійства стало декламування учасниками поетичних творів представників української літератури (Л. Костенко, Т. Шевченка, В. Симоненка та ін.),  а також цитування висловів відомих постатей про мову та її майбутнє.

Під час проведення заходу, усім присутнім студентам та викладачам вручено емблеми із закликом розмовляти українською та пам’ятку «Скорботний календар української мови».

Рисунок4

Окрім того, талановиті художники               клубу «Педагог» створили стіннівку, в якій розкрили красу, розмаїття й велич національного й державного символу – рідної мови, дібравши різнобарвні, глибинного змісту прикметники.

Рисунок3