Науково-дослідна робота студентів кафедри

2014-11-27

26.11.14. о 14.30. відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри педагогіки та методики початкової освіти «Освітянин» (Керівник: доцент Мафтин Л.В.)

Обговорювалася проблема «Готовності майбутніх педагогів до професійної діяльності».

Магістрантка Зеленюк Н.І. ознайомила студентів з інформацією про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році.

З доповіддю на тему: «Науково-дослідна робота студентів – важлива складова формування професійної компетентності майбутніх фахівців» виступила студентка Остафійчук А.Г. та Буздуган Д.П. В обговоренні взяли участь Зеленюк Н.І., Спіжавка Н.Д., Копчук М.В., Кушнір І.В., Мадерук І.В., Лазурка Г.В. та інші.