Українській мові жити!

2020-02-22

21 лютого 2020 року на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти з ініціативи та під керівництвом завідувача кафедри проф. С.З. Романюк у рамках відзначення Міжнародного Дня рідної мови було проведено інтерактивну гру – КВЕСТ «Мова – ДНК нації».

Захід мав на меті: мотивувати студентів до засвоєння, збагачення і розвитку скарбів рідної мови; прищеплювати прагнення поширювати українську мову у всіх сферах суспільного буття і плекати культуру українського мовлення у молодіжному середовищі; виховувати почуття гордості й приналежності до свого народу.

Учасниками квесту стали команди студентів 2-4 курсів спеціальності «Початкова освіта». Гаслом інтерактивного заходу стало : «Українська – це модно! Українська – це круто! Єдиній та рідній мові бути!»

Організатори: асист. О.І. Костащук, доц. А.АПредик.