ІІ тур конкурсу Шевченківські читання.

2020-02-18

На факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся ІІ тур конкурс на краще читання української поезії, присвячений 206-річниці від Дня Народження Тараса Шевченка.

Серед переможців конкурсу:

І (гран-прі) місце посіла студентка 2-го курсу кафедри педагогіки та методики початкової освіти (211 група ) Коваль Ірина, яка декламувала твір Тараса Григоровича Шевченка «Дівочі ночі», а також авторський вірш «Буковинський Соловей»

ІІІ місце – виборола студентка 4 курсу Ковблюк Галина, яка декламувала твір Т.Шевченка «Мені однаково чи буду…» та авторський вірш присвячений Шевченкові.

Висловлюємо подяку організаторам заходу кафедрі педагогіки та психології дошкільної освіти (завідувач кафедри проф.Олійник М.І.) та викладачам кафедри педагогіки та методики початкової освіти (завідувач кафедри проф.Романюк С.З.), які долучились до підготовки студентів до конкурсу (доц.Шевчук К.Д., доц.Богданюк А.М., ас.Нікула Н.В, ас.Цуркан Т.Г.).